کرج ازادگان خیابان بخشداری بن بست بنفشه روبروی داروخانه مریم مجتمع مهدی طبقه 6واحد 39
02632203370
09120475895|09120570475
Slide backgroundثبت هما

موسسه حقوقی بین المللی همای راستین میهن

ثبت تغییرات و صورتجلسات

ارائه دهنده خدمات

ثبت شرکت

ثبت برند

اخذ گرید

Slide backgroundثبت هما

موسسه حقوقی بین المللی همای راستین میهن

02144263437 - 09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

ثبت هما

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در صادقیه

ثبت شرکت با مسئولیت محدود , عبارت است از شریکی که بین دو یاچند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشند فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت خواهند بود . در اسم شرکت نباید متضمن نام هیچ یک از شرکا باشد .شرکتها در قالب متعددی به ثبت میرسند که از متداولترین آنها شرکت مسئولیت محدود می باشد . در این شرکتها از 2 نفر شریک بالای 18 سال تشکیل میگردد که عضو هیئت مدیره میباشد.

متقاضیان ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید بدانند که انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره الزامی ایست.این افراد میتوانند به صورت مادام العمر در تصدی خود بمانند مگر در مواردی که خلاف این موضوع و اساسنامه پیش بینی گردد .

سرمایه در شرکتهای با مسئولیت محدود به صورت لفظی می باشد این امر به این معناست که سرمایه در تعهد شرکا بوده و نیاز به واریز آن ندارد.

شرکت مسئولیت محدود ساده ترین و متداول ترین نوع شرکت است که بین دو یا چند نفر به منظور انجام کارهای بازرگانی مانند خرید و فروش – فعالیتی خدماتی – ساختمانی و .....در ابعاد کوچک تشکیل میشود. این نوع از شرکت به این جهت با مسئولیت محدود نامیده میشود که برخلاف شرکتهای تضامنی , مسئولیت هر یک از شرکا در مورد قروض و تعهدات شرکت محدود به آورده نقدی آنها در شرکت است و در صورت عدم کفایت مجبور نیستند اموال شخصی خود را در این راه مصرف نمایند.

حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال می باشد و نیاز به تادیه تمام یا قسمتی از این مبلغ به حسابی در بانک ثبت , سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود تبدیل به سهم الشرکه میشود و سرمایه گذاران نیز شرکا نامیده میشود.

سرمایه یک شرکت با توجه به موضوع و سطح فعالیت آن تعیین میگرددو در مسائلی همچون دریافت تسهیلات بانکی یا انعقاد  قرارداد ها , دریافت نمایندگی ها , شرکت در مزایدات و مناقصات و غیره میتواند بسیا تاثیرگذار باشد.

شرایط ثبت شرکت مسئولیت محدود در صادقیه  به شرح زیر میباشد:

افراد زیر 18 سال نمیتوانند به عنوان مدیر عامل و یا عضو هیئت مدیره انتخاب شوند و تنها میتوانند به عنوان شریک در شرکت حضور داشته باشد .

اگر تعداد شرکا بیش از 12 نفر باشد , شرکت باید دارای هیئت ناظرین بوده و هیات مزبور باید لااقل سالی یکبار مجمع عمومی شرکا را تشکیل دهند. 

اعضا هیئت مدیره نباید دارای سابقه کیفری باشند.

مدارک تاسیس درشرکت با مسئولیت محدود

 • دو برگ تقاضا نامه
 • دو برگ شرکتنامه
 • دو جلد اساسنامه
 • فتوکپی شناسنامه برابر اصل شرکاء
 • کارت ملی برابر اصل شرکاء
 • صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره
 • گواهی عدم سوء پیشینه هیئت مدیره و مدیر عامل
 • در شرکت با مسئولیت محدود سرمایه به سهم اکثر که تقسیم شده نه به سهام
 • مسئولیت شرکا در مقابل دیون و قروض شرکت در حدود سهم الشرکه ای است که هر شرکت سرمایه گذاری کرده است .

شرکت مسئولیت محدود حداقل بین دو نفر تشکیل میشود.

 شرکت با مسئولیت محدود در تهران گرچه شرکت سرمایه است اما شخصیت شرکا نیز در شرکت دخالت دارد و اغلب بین اشخاصی تشکیل می شود که با یکدیگر آشنا هستند.

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در صادقیه

هزینه های اعلامی به مشتریان محترم از صفر تا صد کار خواهد بود و هیچ گونه هزینه اضافی دریافت نخواهد شد.

هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود شامل واریزیهای حق تعیین نام و حق الثبت. حق الوکاله وکیل (وکیل موسسه ثبت شرکت هما از وکلای پایه یک دادگستری می باشد.) و حق الدرج , حق روزنامه رسمی و هزینه ابطال فیش سرمایه خواهد بود که این مبلغ طی مشاوره حضوری به موکل اعلام گردیده است و در قرارداد قید می شود.

مشاوران و کارشناسان با تجربه ثبت شرکت هما در خصوص ثبت شرکت با مسئولیت محدود راهنمایی هایی را به حضورتان عرض می کند. و اطلاعات لازم برای تنظیم مدارک شرکت از قبیل  موضوع فعالیت شرکت – آدرس شرکت – و کد پستی دفتر مرکزی – میزان سرمایه شرکت – نسبت تقسیم سهم الشرکه بین اعضا سمت اعضا و حق امضا – امضاداران و تعیین پنج نام انتخابی شما براساس الویت مشخص نموده و پیش نویس قرارداد و قرارداد اصلی تنظیم گردد.

پس از آوردن مدارک شناسایی تمامی اعضا شرکت (کپی شرکت – کارت ملی) در سامانه الکترونیکی ثبت و اسناد کشور وارد می شود و پس از وارد کردن مشخصات کلی تمام اعضا شرکت و انتخاب نام های شرکت و تنظیم تقاضا نامه – اساسنامه – شرکتنامه – صورت جلسه موسسین در سامانه طی 24تا 48 ساعت تعیین نام شرکت شما گرفته خواهد شد.

موسسه ثبت شرکت هما در صادقیه همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 پاسخگویی سوالات و راهنمایی لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در صادقیه و دیگر خدمات می باشد.

02144263437

تلفن همراه: 09128963121

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 •  
  کرج ازادگان خیابان بخشداری بن بست بنفشه روبروی داروخانه مریم مجتمع مهدی طبقه 6واحد 39
 •  
  02632203370
 •  
  09120570475
 •  
  09120475895
 •  

امروز 140 | دیروز 76 | هفته 140 | ماه 4174 | کل 99729

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?