کرج ازادگان خیابان بخشداری بن بست بنفشه روبروی داروخانه مریم مجتمع مهدی طبقه 6واحد 39
02632203370
09120475895|09120570475
Slide backgroundثبت هما

موسسه حقوقی بین المللی همای راستین میهن

ثبت تغییرات و صورتجلسات

ارائه دهنده خدمات

ثبت شرکت

ثبت برند

اخذ گرید

Slide backgroundثبت هما

موسسه حقوقی بین المللی همای راستین میهن

02144263437 - 09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

انتخاب نام شرکت

 ثبت شرکت

 

هرشرکت برای به ثبت رسیدن نیاز به ثبت و انتخاب نام دارد که با اخذ مجوز ثبت آن و ارائه کلیه مدارک شرکت، ثبت نام امکان پذیز خواهد بود. باید توجه داشت شخصی که متقاضی نام است باید یک نفر از سهام داران و یا وکیل رسمی دادگستری یک موسسه ثبتی و حقوقی با ارائه مدرک خود باشد.

 

برای انتخاب نام شرکت باید شرایط خاصی لحاظ شود :

1-نام شرکت نباید از قبل در اداره کل ثبت شرکت ها به ثبت رسده باشد و یا وجه تشابهی با نام های ثبت شده داشته باشد که از طریق بانک اطلاعاتی می توان از این امر باخبر شد.

2-نام شرکت نباید بیگانه و غیر فارسی باشد و باید دارای ریشه فارسی بوده و در فرهنگ نامه دهخدا به ثبت رسده باشد اگر از فارسی بودن نام انتخابی خود مطلع نیستید می توانید با مراجعه به فرهنگ لغت از این قضیه مطلع شوید.

3-استفاده از اسامی افراد مشهور به دلیل فریب افکار عمومی در نام شرکت ممنوع می باشد.

4-اسامی نباید خلاف نظم عمومی و مذهبی باشد.

5-کلماتی که بر نوع فعالیت دلالت دارند مانند تجاری،مهندسی و .. به دلیل وجه تشابه قابل استفاده در نام شرکت نمی باشند و یا میتوان 3سیلاب نام را انتخاب کرده و این لغات را اضافه کنیم اما باید به خاطر داشته باشیم که جزء نام به حساب نمی آیند.

6-یکسری از کلمات را می توان در نام شرکت استفاده کرد اما نیاز به اخذ مجوز دارد که عبارتند از :

بنیاد، انجمن، کانون، تشکل، بانک، بهزیستی، بهداشت، گمرک، ارشاد، تبلیغ،تبلیغات، فرهنگی هنری ، صندوق قرض الحسنه ، لیزینگ و...

7-از کلماتی مانند ایران ، کشور و ملت و.... برای جلوگیری از سوء استفاده نمی توان در نام شرکت استفاده کرد.

8-اشخاصی که قصد استفاده از گویش ها و لهجه های محلی را دارند، باید یک تاییدیه از کتب فرهنگ بومی و یا از فرمانداری، شورای شهر و یا بخشداری ارائه دهند که در این صورت بلامانع می شود.

9-افرادی که قصد آوردن نام مکان را در نام شرکت خود دارند باید حتما شرکت را درآن محل ثبت و تاسیس کرده و مدارکش را ارائه دهند.

10-اسامی و عناوین دولتی کشور به عنوان نام شرکت پذیرفته نخواهد شد.

11-استفاده از اسامی ائمه و اطهار ممنوع می باشد مگر برای موسسات خیریه و زیارتی که ان هم با اخذ مجوز امکان پذیر است.

12-شرکت هایی به صورت مشارکتی کار می کنند می توانند از نام کامل شرکت خارجی و قسمتی از نام فارسی استفاده کنند و یا قسمتی از نام شرکت خارجی به همراه نام کامل فارسی که در هر صورت باید مدارک و اوراق شرکت خارجی را به همراه ترجمه رسمی ارائه دهند.

13-نام های فارسی را با همان رسم و خط و کامل می توان یه نمایندگی و شعبات شرکت های خارجی ارائه داد.

14-نام هایی که تایید شده و ثبت می رسند دیگر امکان انتقال به دیگری را ندارند حتی با تنظیم سند!

15-نام هایی که جزء نام مضاعف نباید استفاده شوند :

باور- میکروبرد- تست – استار – تک – مدرن – پیک – امنیت- کارواش – فانتزی – شهروند – اقتصاد -میهن – جوانان – ایمان – دکوراسیون – هدف – سپاه – تکنیک – دیتا- تک نو- تکنولوژی – اورست – مونتاژ- ونوس – دفتر- ایتال – بیو- کنترل – متریک – مترلژی - ملی – ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت – پتروشیمی – دادگستر- بنیاد –سازمان – مرکز – بهزیست – بانک – بسیج- جهاد – آسانسور – آژانس- ایثار-ایثارگران – شاهد – شهید- آزاده- جانبازان- تکنو – فامیلی -فیلتر – نیک-

16- درصورت سپری شدن زمانی بیش از 3 ماه از تاریخ تأیید نام و درصورت عدم ثبت شرکت به دلایل مختلف، و همچنین تغییرنام متقاضی می بایست نسبت به واریز مبلغ فوق به شماره حساب مربوطه و ارائه فیش آن اقدام نماید.

17- برای انتخاب نام شرکت های تعاونی باید نام های پیشنهادی را در برگه ای جداگانه از مراجع وزارت تعاون درخواست کرد.

18-موسسات غیر تجاری و تعاونی از هزینه انتخاب نام معاف می باشند.

 

اینکه چه نوع شرکتی ثبت کنید در روند کاری شما بسیار مهم است ، با خواندن 7 نوع شرکت که می توانید ثبت کنید نوع شرکت خود را دقیق انتخاب کنید.

 

با توجه به مطالعه نکات ذکر شده در راهنمای تعیین نام شرکت، چگونگی مراحل تعیین و بررسی آن مشخص می گردد ،اما در صورتی که متقاضیان ثبت شرکت برای نام شرکت خود نیاز به پیشنهاد نام دارند می توانند با کارشناسان ثبت هما تماس حاصل نموده و از بانک نام ثبت هما استفاده نمایند

ثبت هما برای پیشنهاد نام شرکت دارای بانک نام می باشد که در آن از نام هایی استفاده شده که دارای معانی زیبا هستند و از لحاظ ثبتی این اسامی از قبل استعلام گرفته شده می باشند ،بدین معنی که از این کلمات در نام شرکتهای ثبت شده به ندرت استفاده شده اند و به همین دلیل احتمال ثبت آنها بسیار بالا می باشد

برای استفاده از بانک نام هما هم اکنون تماس بگیرید

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 •  
  کرج ازادگان خیابان بخشداری بن بست بنفشه روبروی داروخانه مریم مجتمع مهدی طبقه 6واحد 39
 •  
  02632203370
 •  
  09120570475
 •  
  09120475895
 •  

امروز 90 | دیروز 76 | هفته 90 | ماه 4124 | کل 99679

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?