کرج ازادگان خیابان بخشداری بن بست بنفشه روبروی داروخانه مریم مجتمع مهدی طبقه 6واحد 39
02632203370
09120475895|09120570475
Slide backgroundثبت هما

موسسه حقوقی بین المللی همای راستین میهن

ثبت تغییرات و صورتجلسات

ارائه دهنده خدمات

ثبت شرکت

ثبت برند

اخذ گرید

Slide backgroundثبت هما

موسسه حقوقی بین المللی همای راستین میهن

02144263437 - 09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

شرایط ثبت تغییرات شرکت

ثبت شرکت

کلیه اشخاص حقوقی پس از ثبت شرکت ممکن است تغییراتی بخواهند داشته باشند.تغییراتی مانند تغییر آدرس، تغییر اعضا، تغییر سمت، تغییر نام شرکت، تغییر میزان سهم، الحاق به موضوع و یا تغییر موضوع شرکت و...

برای تغییر در شرکت ثبت شده باید صورتجلسه تنظییم گردد و نسبت به تصمیمی که میخواهد اتخاذ گردد مجمع مربوطه دایر میگردد.

 

مجامع تغییر در شرکت ثبت شده :

تشکیل مجمع عمومی فوق العاده برای اعمال تغییرات در شرکت ثبت شده:

اگر که تغییراتی بخواهد در اساسنامه شرکت صورت بگیرد باید مجمع عمومی فوق العاده تشکیل شود زیرا تغییرات در اساسنامه بر عهده این مجمع میباشد.تغییراتی که به عهده مجمع عمومی فوق العاده است: تغییر آدرس، تغییر نام شرکت، تغییر موضوع شرکت، الحاق به موضوع، تغییر اعضا هیئت مدیره، انحلال شرکت، تاسیس شعبه، تغییرات شعبه، افزایش سرمایه، کاهش سرمایه

 

در تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده باید به این نکات توجه کرد :

نام شرکت ،شماره ثبت، شناسه ملی و همچنین سرمایه شرکت باید قید شود و در صورتجلسه تاریخ و زمان شروع برگزاری مجمع عنوان میشود. ابتدای صورتجلسه باید دستور جلسه مشخص گردد و اگر تصمیم هایی که قرار است اتخاذ گردد چند مورد باشد حتما تمام موارد ذکر گردد.

پس از تنظیم صورتجلسه تمام اعضا باید با امضای خود تاییدیه این تغییرات را اعلام دارند.

 

تشکیل مجمع عمومی عادی برای ثبت تغییرات شرکت :

این مجمع اگر در سه ماه اول سال و برای اولین بار تشکیل شود مجمع عمومی سالیانه نام میگیرد و اگر برای بار دوم و یا در سه ماه بعد از سال تشکیل شود مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نامیده میشود.

تصویب ترازنامه شرکت تقسیم سود و زیان شرکت انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت به عهده مجمع عمومی عادی میباشد و باید نکاتی که در بالا برای مجمع عمومی فوق العاده ذکر شد ،برای این مجمع هم رعایت کرد.

 

لزوم تشکیل هیئت رئیسه برای ثبت تغییرات شرکت:

در شرکت های سهامی خاص برای تغییر در شرکت باید در نظر گرفت که اداره مجامع به عهده هیئت رئیسه میباشد .همچنین اگر اعضای شرکت با مسئولیت محدود بیش از 12 نفر باشد باید هیئت رئیسه تشکیل شود و عهده دار اداره مجمع باشد. هیئت رئیسه تشکیل شده از یک رئیس دو ناظر و یک منشی .

 

مراحل تغییر در شرکت :

مرحله اول: تصمیم گیری اعضا برای تغییرات

مرحله دوم : وکالت دادن به وکیل در صورت انجام صورتجلسه نوسط وکلا

مرحله سوم : تنظیم صورتجلسه نسبت به نوع تصمیم(در تغییرات شرکت تنظیم صورتجلسه بسیار مهم است و باید توسط کارشناس با تجربه صورت گیرد در غیر اینصورت کارشناسان اداره ثبت شرکتها زمان بررسی صورتجلسه پرونده را بر گشت میزنند تا طبق قانون تجارت و فرمت درخواستی اداره تنظیم گردد)

مرحله چهارم : ثبت نام در سایت اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری (www.irsherkat.ir)

مرحله پنجم : امضا و مهر صورتجلسه توسط اعضا

مرحله ششم : پست کردن صورتجلسه به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری

مرحله هفتم : پس از بررسی کارشناس اداره ثبت و نبود مشکل ، تغییرات تایید میشود و باید برای دریافت آگهی تغییرات به اداره ثبت مراجعه کرد.

مرحله هشتم : پرداخت هزینه روزنامه رسمی (تمام تغییرات شرکت ها باید در روزنامه رسمی چاپ گردد در غیر اینصورت آن تغییرات رسمیت ندارد)

مرحله نهم : پرداخت هزینه روزنامه کثیر الانتشار (اگر که هزینه روزنامه کثیر الانتشار پرداخت نشود دیگر هیچ تغییراتی در سامانه اداره ثبت نمیشود ثبت نام کرد)

در شرکت های سهامی خاص افزایش سرمایه یک نوع تغییر خاص محسوب میشود که در ذیل به آن میپردازیم

 

ثبت افزایش سرمایه در شرکت سهامی خاص:

در شرکت های سهامی خاص برای افزایش سرمایه باید 65 درصد از سرمایه تعهدی قبل را به حساب شرکت واریز شود.همچنین میزانی که سرمایه میخواهد افزایش پیدا کند هم باید به حساب شرکت واریز شود و از بانک نامه دریافت میشود و به صورتجلسه پیوست میشود و به اداره ثبت شرکت ها ارسال میگردد. مابقی مراحل برای افزایش سرمایه مانند دیگر تغییرات میباشد.

تهران ،

 

 37 34 26 44 - 021

  21 31 896- 0912

 

کرج،

 

3370 20 32 - 026

 75 04 057 – 0912

 

ثبت شرکت در تهران, هزینه ثبت شرکت در تهران, هزینه ثبت شرکت بامسئولیت محدود در تهران, ثبت شرکت بامسئولیت محدود در تهران, شرکت بامسئولیت محدود, شرکت سهامی خاص, ثبت شرکت, هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در تهران, شرکت بامسئولیت محدود در تهران, شرکت سهامی خاص در تهران, اداره ثبت شرکتها در تهران, مدارک ثبت شرکت در تهران, مراحل ثبت شرکت در تهران, شرایط ثبت شرکت در تهران , ثبت برند   , موسسه ثبت شرکت , اداره ثبت شرکت ها , تغییر شرکت  , انحلال شرکت  , ثبت علامت تجاری  , ثبت صورتجلسات  , ثبت برند در تهران  ,تغییرات شرکت

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 •  
  کرج ازادگان خیابان بخشداری بن بست بنفشه روبروی داروخانه مریم مجتمع مهدی طبقه 6واحد 39
 •  
  02632203370
 •  
  09120570475
 •  
  09120475895
 •  

امروز 96 | دیروز 76 | هفته 96 | ماه 4130 | کل 99685

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?