تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
02144263437
09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

ثبت شرکت هواپیمائی در تهران

ثبت شرکت آژانس مسافرتی در تهران

آژانس های هواپیمایی با هدف تشکیل تور، رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل و مشاوره و … بنا می شوند و مسافران می توانند برای سهولت در سفر از این آژانس ها اقدام کنند.

برخی از کارها بدون داشتن شخصیت حقوقی غیر ممکن است. ثبت شرکت آژانس هواپیمایی نیز در همین دسته قرار می گیرد. در واقع ابتدا باید شرکت را به صورت قانونی ثبت کنید و پس از آن فعالیت را آغاز کنید.

در همین راستا آیین نامه ها نظارت بر تأسیس و فعالیت شرکت ها با موضوع گردشگری را در دو نوع شرکت گردشگری و خدمات مسافرتی با تفاوت های اندک می شناسند.

دسته اول تنها به تهیه بلیط و رزرو هتل می پردازد اما دسته دوم ضمن رزرو هتل و بلیط هواپیما به تورهای گردشگری داخلی و خارجی نیز می پردازد.

دفترهای زیارتی: این دفترها در زمینه انجام امور مربوط به سفرهای زیارتی به  داخل و خارج کشور، ثبت نام و هر گونه خدمات مربوط به سفرهای زیارتی با رعایت قوانین و مقررات مربوطه فعالیت می کنند.

دفترهای مسافرتی: این دفترها در زمینه فروش بلیط برای مسافران، تعیین مکان مورد نظر و هرگونه فعالیت دیگر با رعایت مقررات مربوطه راه و ترابر فعالیت می کنند.

دفترهای سیاحتی- جهانگردی: این دفترها در زمینه کلیه امور مربوط به مسافرت گروهی به داخل و خارج از کشور،اخذ پاسپورت و تمامی امور مربوط به ابران گردی و جهانگردی با توجه به رعایت قوانین مربوط به ایران‌گردی جهانگردی فعالیت دارند.

هریک از اشخاص حقیقی یا حقوقی اگر بخواهند به انجام خدمات مسافرتی بپردازند، باید حتماً مجوز مربوط به وزارت راه و شهرسازی را اخذ نموده و هریک از اشخاص حقیقی یا حقوقی اگر بخواهند به انجام خدمات سیاحتی- جهانگردی و یا زیارتی بپردازند باد مجوز لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را داشته باشند.

کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که اقدام به انجام امور زیارتی، مسافرتی و سیاحتی- جهانگردی می پردازند باید مجوزهای مرتبط را از مراجع مربوط اخذ کنند.

قوانین کلی ثبت شرکت آژانس هواپیمایی چیست؟

معرفی نمودن مدیر فنی که بر کلیه امور فنی واقف باشد. شخص باید مقید به دین اسلام باشد و تابعیت جمهوری اسلامی را داشته باشد.

عدم اعتیاد و سوء پیشینه، داشتن کارشناسی رشته فناوری اطلاعات، داشتن سه سال سابقه کار و … الزامی است.

ارائه نمودن نام و نشان دفتر به صورت کامل که به عنوان شرکت به صورت رسمی ثبت شود. دفتر باید حداقل ۴۰ تا ۷۰ متر باشد. دارای کاربری تجاری و یا اداری نیز باشد.

ارائه نمودن محلی مناسب برای دفتر مورد نظر که دارای استانداردهای خاصی باشد.

ارائه تضمین به عنوان ضمانت از شرکت مسافرتی و گردشگری الزامی است.

آژانس هواپیمایی باید دارای اسم مناسب باشد. این نام نباید نامتعارف باشد و متناسب با نوع فعالیت باشد. از نام های غیرفارسی نمی توان استفاده کرد.

شرکت آژانس مسافرتی در تهران همانند سایر شرکت ها می تواند به صورت ثبت شرکت با مسئولیت محدود باشد که با حداقل ۲ نفر قابل ثبت است یا می تواند به صورت ثبت شرکت سهامی خاص باشد که نیاز به حداقل ۳ نفر هیئت مدیره و ۲ نفر بازرس دارد.

شرایط کلی ثبت آژانس مسافرتی چیست؟

اشخاص حقوقی باید شرایط زیر را داشته باشند تا بتوانند اقدام به ثبت شرکت کنند.

شخص حقیقی باید تابعیت جمهوری اسلامی را داشته باشد.

شخص باید عدم سوء پیشینه کیفری خود را ارائه دهد.

از جمله موارد مهم عدم اعتیاد شخص است.

حداقل مدرک مورد نیاز کارشناسی است.

برای متقاضیان مرد ارائه کارت پایان خدمت الزامی است.

حداقل سن شخص باید ۲۵ سال باشد.

شخص باید به اسلام و یا ادیان رسمی که در قانون اساسی آمده است گرویده باشد.

شخص متقاضی نباید دارای شغل دیگری باشد.

اشخاص بیگانه تنها می توانند توسط اشخاص حقوقی مجوز ثبت شرکت آژانس هواپیمایی را اخذ می کنند.

برای تایید سابقه این فعالیت باید یکی از مدارک زیر ارائه شود:

یک نسخه کپی از قرارداد انجام کار و پرداخت حقوق کارکنان.

بیمه فعالیت مرتبط باید پرداخت شود.

موسسه ثبت شرکت هما در تهران آماده ارائه خدمات ثبتی ، ثبت شرکت آژانس مسافرتی در تهران و ثبت برند ،اخذ کارت بازرگانی ،اخذ جواز تاسیس ،ثبت صورتجلسه تغییرات شرکتها ،ثبت لوگو ،طراحی لوگو ،ثبت علامت تجاری ،ثبت نام تجاری ،انحلال شرکت ،تغییر آدرس شرکت ،تغییر نام شرکت ،افزایش سرمایه شرکت و ..... به هموطنان گرامی می باشد.

شماره های تماس با موسسه ثبت هما:     021-44979414 – 021 44979434- 09128963121

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

  •  
    تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
  •  
    02144263437
  •  
    09128963121
  •  

امروز 1 | دیروز 14 | هفته 30 | ماه 49 | کل 88941

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?