تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
02144263437
09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

ثبت هما

ثبت شرکت مختلط غیرسهامی در غرب تهران

ثبت شرکت مختلط غیرسهامی شرکتی است برای امور تجارتی تحت اسم مخصوص بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل میگردد .در این شرکت شریک ضامن مسئول کلیه قروضی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت حاصل شود.و مسئولیت شریک با مسئولیت محدود تا میزان سرمایه ای است که در شرکت سرمایه گذاری کرده است.

در شرکت مختلط غیر سهامی دو نوع شریک وجود دارد و هر فردی که سهمی در این شرکت دارد و باید در بین این دو نوع شریک قرار بگیرد . یا باید ضامن شرکت بوده و یا شریک با مسئولیت محدود باشد. شرکا با مسئولیت محدود در شرکت مختلط غیر سهامی به منزله آورنده سرمایه در شرکت می باشند و الزامی هم ندارند که این سرمایه را نقدا و در بدو تاسیس شرکت تادیه نمایند.

مسئولیت هر شریک :قبل از انحلال شرکت , دیون شرکت از خود شرکت مطالبه گردد اما در صورتی که شرکت مختلط غیر سهامی منحل گردد و دارایی خود شرکت برای تادیه دیونش کافی نباشد. هر شریک ضامن مسئول تادیه کلیه دیون , ولی مسئولیت شریک با مسئولیت محدود فقط به میزان سرمایه ای است که در شرکت آورده است.

نحوه تشکیل و ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

برای تشکیل شرکت مختلط غیر سهامی وجود حداقل دو نفر شریک لازم است , یک شریک با مسئولیت محدود و یک شریک ضامن این نوع شرکت پس از انجام مراحل تایید نام و ارائه اسامی شریک یا شرکای ضامن که سمت مدیریت دارندو تکمیل شرکتنامه و اساسنامه از طرف شرکا و ارائه آن به اداره ثبت شرکتها همراه با سایر مدارک لازم به ثبت می رسد و بعد از ثبت در اداره ثبت شرکتها آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی و یکی در روزنامه کثیرالنتشار محل ثبت شرکت آگهی میگردد.

موسسه حقوقی ثبت هما درغرب تهران افتخار دارد با استفاده از کادر اجرایی توانمند و مجرب و با داشتن وکلای پایه 1 دادگستری با کمترین زمان و هزینه در انجام امور ثبتی ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

 1. دو نسخه اظهارنامه به امضا شرکا
 2. دو نسخه شرکتنامه به امضای کلیه شرکا
 3. دو نسخه اساسنامه به امضای شرکا
 4. دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین به امضای کلیه شرکا
 5. فتوکپی شناسنامه شرکا و پایان خدمت
 6. اخذ مجوز از شورای مرکزی اصناف یا موافقت اصولی از وزارتخانه مربوطه در صورت نیاز.

برای ارتباط با موسسه ثبتی حقوقی هما درغرب تهران در رابطه با ثبت شرکت مختلط غیرسهامی در غرب تهران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

خط ویژه : 44979434-021

تلفن همراه: 09128963121

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 •  
  تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
 •  
  02144263437
 •  
  09128963121
 •  

امروز 5 | دیروز 13 | هفته 58 | ماه 58 | کل 87045

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?