تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
02144263437
09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

ثبت هما

ثبت شرکت در آذربایجان شرقی

آذربایجان شرقی یکی از استان های کشور ایران می باشد که از بزرگترین و پر جمعیت ترین استان های ناحیه شمال غربی کشور ایران می باشد. که با جمعیتی بالغ بر بیش از 3 میلیون نفر می باشند که در مقایسه با سرشماری سال 90 حدود 89 درصد با رشد جمعیت روبرو شده است.

از این جهت استان آذربایجان شرقی از بهترین موقعیت ها برای سرمایه گذاری و تاسیس یک شرکت یا یک کارخانه تولیدی به شمار می رود که با تشکیل و یا ثبت شرکت می توان فعالیت شغلی و کارآفرینی را ایجاد نمود که موجب افزایش تولید داخلی کشور و همچنین موجب کاهش نرخ بیکاری می شود.

استان آذربایجان شرقی از مناطق دیدنی و گردشگری و جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری برخوردار می باشد و می توان در این امتیازاتی که این استان دارد یک شرکت گردشگری تاسیس نمود و فرصت شغلی جذابی را ایجاد کرد و خیلی فعالیت های شغلی جذاب دیگر که می توان توسط سرمایه گذاران و اشخاصی که در فعالیت کاری خود تخصص و حرفه دارند.

شرایط ثبت شرکت در آذربایجان شرقی

شرکت های تجاری بسته به نوع فعالیتی که دارند می توانند به ثبت برسند که عبارتند از :

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آذربایجان شرقی

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت سهامی خاص در آذربایجان شرقی

مختلط اعم از سهامی و غیرسهامی

شرکت تعاونی

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت های تجاری با توجه به وسیع بودن و میزان اعتبار در انواع شرکت های سهامی خاص و با مسئولیت محدود بیشتر به ثبت می رسند. قابل توجه است که اشخاص برای انجام فعالیت های هدفمند و بهره مندی از سود و سرمایه یکدیگر در آذربایجان شرقی نیازمند فعالیت های قانونی می باشند. که مهم ترین آنها ثبت شرکت سهامی خاص برند تجاری می باشد اولین مرحله طراحی موضوع فعالیت می باشد چنانچه فعالیت شما نیازمند مجوز باشد دریافت این مجوز از ارگان های مربوطه ضروری می باشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آذربایجان شرقی

در حال حاضر انجام فعالیت های بازرگانی در آذربایجان شرقی نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد که یکی از مهمترین ترین این مراحل ثبت شرکت و ثبت برند در استان آذربایجان شرقی می باشد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی می باشد حتی اگر به فعالیت های بازرگانی نپردازند. میزان سرمایه در این قالب ثبتی 1.000.000 ریال (100هزار تومان) و یا بیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی است و سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می شوند.

ثبت شرکت سهامی خاص در آذربایجان شرقی

در شرکت های سهامی خاص با هر موضوع فعالیتی که قرار است به ثبت برسند به عنوان شرکت های بازرگانی شناخته میشوند تمامی سرمایه در این نوع شرکت ها توسط اعضا هیئت مدیره تامین می گردد و این سرمایه می باید به سهام تقسیم گردد و 35 درصد آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و تعداد سهامداران 3نفر و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل نیز مورد نیاز می باشد. استفاده از درج سهامی خاص در عنوان الزامی است..

مدارک ثبت شرکت در آذربایجان شرقی

1.فتوکپی شناسنامه و فتوکپی کارت ملی تمامی اعضای هیأت مدیره و مدیران

2.امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره

3.گواهی عدم سوء پیشینه

4.تعیین موضوع فعالیت شرکت

5.انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت

6.آدرس محل فعالیت شرکت

7.مشخص نمودن میزان سرمایه شرکت

8.مشخص نمودن سهامداران و میزان سهام آنها

9.مشخص نمودن صاحبان امضاء در شرکت

10.تعیین اساسنامه، تعیین شرکتنامه و تقاضانامه

فواید ثبت شرکت در آذربایجان شرقی

1.حق افتتاح حساب بانکی تجاری

برای اینکه چنین حسابی را افتتاح نمایید باید مدرکی دال بر ثبت شرکت ارائه دهید. چنین حسابی برای شرکت سرمایه ارزشمندی محسوب می شود چون می توانید فعالیت های شرکت را از فعالیت های فردی تان جدا کنید. به علاوه زمانی که به مشتریان خود حساب تجاری تان را در اختیار می گذارید آنها به شما نگاه حرفه ای تری خواهند داشت.

2.برخورداری از وام و منابع مالی

زمانی که برای بهره مندی از وام اقدام می کنید باید ثابت کنید که یک شرکت ثبت شده دارید. بانک و سرمایه گذاران با مشاهده اسناد یک شرکت ثبت شده به شما بیشتر اعتماد خواهند کرد. وقتی شرکتی ثبت شده باشد مشتریان ساده تر می پذیرند تا در آن سرمایه گذاری کنند. با ثبت شرکت بهتر می توانید به منابع مالی و سرمایه دسترسی داشته باشید و این موضوع راه توسعه و پیشرفت را برای شما هموار می کند و از طریق منابع مالی مختلف می توانید بدهی مالی را تامین کنید.

3.کسب اطمینان و اعتماد

خریداران و مشتریان و به خصوص افرادی که برای اولین بار با آنها وارد یک معامله تجاری می شوید، نیاز به اعتماد بیشتری برای قانونی بودن فعالیت های شما دارند. اگر شرکت شما ثبت نشده باشد در این صورت فعالیت های تجاری تان از سوی این نوع مشتریان مورد شک و شبهه قرار می گیرد. وقتی عملکرد شرکت و هویت آن شفاف باشد به راحتی مورد اعتماد واقع می شوید.

4.معاملات سودمند

با ثبت شرکت می توانید از تخفیف های خوبی در معامله با فروشندگان برخوردار شوید که برای شرکت های ثبت نشده آسان نیست. معمولا فروشندگان برای شرکت هایی که می توانند مدارک رسمی دال بر فعالیت تجاری ارائه دهند نرخ های مناسبتری در نظر می گیرند. حتی وقتی بخواهید با دولت وارد معامله شوید ثبتی بودن شرکت یکی از موارد ضروری به حساب می آید.

5.سفر تجاری به سایر کشورها

یکی دیگر از فواید عالی ثبت شرکت این می باشد که بتوانید برای انجام سفرهای تجاری به سایر کشورها به راحتی ویزای آنها را فراهم نمابید. همیشه دولت ها از سرمایه گذاران خارجی که علاقمند به فعالیت تجاری در کشورشان هستند استقبال می کنند چون ارزش افزوده اقتصادی برای آنها در بر دارد.

ثبت شرکت سهامی خاص با این موضوعات ذکر شده می تواند پشتوانه قوی برای شروع فعالیت های وسیع و گسترده و انجام اموری مانند ثبت برند و برند سازی برای موسسین آنها قرار گیرد و در مقابل حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد نماید.

موسسه ثبت شرکت هما آماده ارائه خدمات ثبتی ، ثبت شرکت در آذربایجان شرقی و ثبت برند ،اخذ کارت بازرگانی ،اخذ جواز تاسیس ،ثبت صورتجلسه تغییرات شرکتها ،ثبت لوگو ،طراحی لوگو ،ثبت علامت تجاری ،ثبت نام تجاری ،انحلال شرکت ،تغییر آدرس شرکت ،تغییر نام شرکت ،افزایش سرمایه شرکت و ..... به هموطنان گرامی می باشد

 

شماره های تماس با موسسه ثبت هما:     021-44979414 – 021 44979434- 09128963121

 

 

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

  •  
    تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
  •  
    02144263437
  •  
    09128963121
  •  

امروز 2 | دیروز 14 | هفته 31 | ماه 50 | کل 88942

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?