تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
02144263437
09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

ثبت هما

هزینه ثبت برند در تهران

برند تجاری به نام یا علامتی گفته می شود که معرف کالا یا خدمات یک موسسه یا شخص است. برند تجاری نماد اطلاعات مربوط به آن کالا یا خدمات است و باعث تمایز آن از دیگر کالاها و خدمات میشود. پس باید دانست که برند نه تنها برای شرکت یا موسسه , بلکه برای اشخاص هم وجود دارد و در واقع یک شخص هم میتواند فارغ از موسسه, بلکه برای اشخاص هم وجود دارد و در واقع یک شخص هم میتواند فارغ از موسسه یک شرکت خود , آن برند را با نام خود ثبت کند . البته برند تجاری حاوی یک شماره ثبت است که پس از تمام فرآیند ثبت برند تجاری به فرد داده میشود.

برند دارای کارکرد های مختلفی است که با آگاهی  از این کارکرد ها و اثرات , میتوان استفاده های مثبت فراوانی کرد و علاوه بر رهایی از موانع قانونی , به کسب و کار نیز رونق بخشید و زمینه ی موفقیت اقتصادی شرکت یا موسسه را فراهم آورد.

هزینه ثبت برند

با توجه به روند ادارات دولتی در ایران زمان ثبت برند ممکن است متغیر باشد اذا در این خصوص با کارشناس موسسه حقوقی هما در ارتباط باشید.

روند کار ثبت برند به صورت است که در 45 روز کاری اول زمان میبرد جهت تایید شدن و رد شدن پروسه تشکیل پرونده و روزنامه رسمی – در 45 روز کارری دوم زمان صدورآگهی – روزنامه دوم .

هزینه برند در ایران جهت اطلاع متقاضیان ثبت برند و ثبت علامت تجاری هزینه ثبت برند همانند دیگر خدمات ثبت شرکت در هر مجموعه و موسسه حقوقی دارای بخش ها و قسمت های مختلف میباشد.

مدارک جهت ثبت برند

علامت تجاری حقیقی , ثبت علامت تجاری به نام شخص و علامت تجاری حقوقی به ثبت علامت تجاری به شرکت گفته میشود.

مدارک جهت شخص حقیقی

 1. کپی شناسنامه
 2. کپی کارت ملی
 3. کپی کارت بازرگانی ودر صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد.
 4. کپی مجوز فعالیت

مدارک جهت شخص حقوقی

 1. کپی شناسنامه
 2. کپی کارت ملی
 3. کپی روزنامه تاسیس و آخرین  تغییرات شرکت
 4. کپی مجوز فعالیت
 5. کارت بازرگانی

موسسه حقوقی ثبت هما در تهران افتخار دارد با استفاده از کادر اجرایی توانمند و مجرب و با داشتن وکلای پایه 1 دادگستری با کمترین زمان و هزینه در انجام تمامی امور ثبتی ازجمله ثبت شرکت، ثبت برند، هزینه ثبت برند در تهران در ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

برای ارتباط با موسسه ثبتی حقوقی هما در تهران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

خط ویژه : 02144263437

تلفن همراه: 0912896312

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

 •  
  تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
 •  
  02144263437
 •  
  09128963121
 •  

امروز 124 | دیروز 120 | هفته 292 | ماه 920 | کل 74580

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?