روزنامه رسمی شرکت

rozname-rasmiبهتر است بدانید روزنامه رسمی سازمانی ایست دولتی واز نظر سلسه مراتب  از زیر مجموعه های قوه قضائیه  می باشد ،  تمامی مصوبات دولت ، مجلس شورای اسلامی وتصمیمات مربوط به  ارگان های نظام  می بایستی  در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران درج و به اطلاع مردم برسد و عموم از آن با خبر گردند. سازمان روزنامه  رسمی  از دسته شخصیتهای حقوقی عمومی  بشمار می آید. از طرفی پس از تقدیم اظهارنامه و اساسنامه  به اداره ثبت شرکتها بمنظور ثبت شرکت ، شماره ثبت و شناسه ملی به شرکت اختصاص داده می شود و رسما ایجاد یک شخصیت حقوقی شکل می گیرد که برای اطلاع عموم از تاسیس شرکت مورد نظر می بایستی در روزنامه رسمی درج گردد. ضمنا تمامی تغییراتی که پس از تاسیس انجام میگردد نیز بایستی در روزنامه رسمی آگهی گردد. این تغییرات شامل :تغییر نام شرکت ، تغییر در موضوع شرکت، تغییر آدرس شرکت ، کاهش یا افزایش سرمایه، تغییر اعضاء هیئت مدیره، و ………… ثبت هرگونه برند تجاری و یا طرح های صنعتی و اختراعات نیز در دو مرحل بایستی در روزنامه رسمی آگهی گردد. تمام آگهی های مربوط به اداره ثبت شرکتها و اداره مالکیت صنعتی ومعنوی زمانی دارای اعتبار می باشند که در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران درج وآگهی شده باشند. سازمان روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران فاقد هرگونه شعبه و نمایندگی می باشد.

در سالهای گذشته درج آگهی های مربوط به اداره ثبت شرکتها و اداره مالکیت صنعتی ومعنوی بصورت دستی وبا سپری کردن زمان زیادی انجام میگرفت . پس از ثبت آگهی در اداره ثبت شرکتها  ویا اداره مالکیت آگهی مورد نظر را می بایستی بصورت دستی وبا مراجعه حضوری در سازمان روزنامه رسمی واقع در خیابان بهشت جنب شهرداری تهران  اقدام می نمود.اخیرا سامانه اداره ثبت شرکتها با سامانه روزنامه رسمی لینک شده و متقاضی براحتی میتواند با در ج بارکد ۱۸ رقمی که بر روی آگهی ثبتی بعنوان شماره مکانیزه قید گردیده است در سامانه روزنامه رسمی آگهی خود را روئیت نمایند و با پرداخت الکترونیکی هزینه آن  توسط کارتهای عضو شتاب مراحل درج آگهی رو به راحتی انجام دهد. البته  برای آگهی های مربوط به اداره مالکیت صنعتی ومعنوی نیز به این شکل می باشد. وبا درج شماره ۱۸ رقمی  که بعنوان شماره آگهی قیده شده  می توان براحتی همچون مراحل ثبت آگهی های مربوط به  اداره ثبت شرکتها این مورد را نیز  انجام داد.

ثبت شرکت هما  آمادگی خود را جهت درج آگهی های  ثبتی شماعزیزان اعلام می نماید. شما می توانید برای مشاوره بیشتر در این زمنیه باکارشناسان این موسسه تماس حاصل فرمائید.

۰۲۱۸۸۶۶۴۸۳۳

۰۲۶۳۲۲۰۳۳۷۰

۰۹۱۲۰۵۷۰۴۷۵

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>