صادقیه، اشرفی اصفهانی، بالاتر از برج نگین رضا
02144979434
09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

ثبت هما

ثبت شرکت کشاورزی در تهران

یکی از پر طرفدار ترین عبارات در زمینه شروع به یک کسب و کار را می توان همین عبارت ثبت شرکت در تهران دانست. چرا که اغلب افراد به دلایل مختلف توانایی استارت یک کار را به تنهایی ندارند و باید توسط شخص یا اشخاص دیگر حمایت مادی و معنوی شوند و به صورت شراکتی آنرا انجام دهند. فکر اولیه ای که به ذهن یک صاحب شغل یا کسب و کار می افتد این است که با استفاده از موسسات حقوقی واقع در استان تهران یک ثبت شرکت در تهران انجام دهند. باید بتوانید با شرکای مالی خود در شرکت تازه تاسیس بتوانید کنار بیایید و به توافق برسید تا در امور اداره شرکتتان موفق باشید. البته اول گام در به رسمیت بخشیدن شرکتتان، ثبت شرکت در تهران می باشد که با کمک مجموعه ثبت شرکت هما این امر خیلی ساده و بی دغدغه انجام می گیرد.

با استفاده از سامانه ثبت شرکتها و مشاوره های حضوری مجموعه حقوقی ما به آینده ای روشن بیاندیشید چونکه خدمات ما کاملا مشخص وشرایط ثبت شرکت آسان برای شما متقاضیان ثبت شرکت امکان پذیر است. هرچند خدمات ما برای شما رایگان نیست اما زمانی که ثبت شرکت در تهران انجام گیرد به این صحبت من خواهید رسید که شما فقط بهای خدمات ما را پرداخته اید.

شرایط ثبت شرکت کشاورزی در تهران

در خیلی موارد پیش آمده است که متقاضیان ثبت شرکت کشاورزی در تهران اولین سوال خود را اینگونه به زیان می آورند که مراحل ثبت شرکت در تهران چگونه می باشد؟ خیلی سوالات در ذهن اشخاص پیش می آید که مرجعی خاص برای پاسخگویی آنها وجود ندارد به طور مثال شرایط ثبت شرکت در تهران چیست؟ و از کجا باید استعلام گرفت؟ اگر پرسش های شما در این حیطه می باشد به شما این نوید را می دهم که اداره ثبت شرکتها در هر شهری متولی پاسخگویی و البته امور اجرایی و روند کامل این فرآیند هستند که در اداره ثبت اسناد و املاک مستقرند یا به طور مستقل هم گاهی جداگانه عمل می کنند. بعضی اوقات هم چنانچه مثلا بخواهد ثبت شرکت در نظرآباد را انجام دهد به علت عدم گستردگی شهرستان ساوجبلاغ باید شرایط ثبت شرکت در تهران را رعایت کند و مدارکی را که در استان تهران نیاز هست را به کارشناسان ثبتی ارائه دهد چونکه همگی در اداره ثبت تهران مستقر می باشند و به صورت کلی مدیریت می گردد. حال این تداخل پیش می آید که چه شرایطی برای چه شهر یا حوزه ثبتی مشترک اند یا تفاوتی در پروسه اجرایی آنها وجود دارد. وجه افتراق و اشتراکی بین همه ثبت شرکتها قرار دارد که باید ما به عنوان متقاضی ثبت شرکت به آنها واقف باشیم تا در آینده برای مدارک یا سمت ها و دیگر مواردی که یک شرکت یا موسسه به آن ها نیاز مبرم دارد با مشکلی یا اشتباهی مواجه نباشد. در این میان موسساتی حقوقی وجود دارند که به صورت خصوصی فعالیت دارند و می توانند در ابتدا و ادامه مسیر ثبتی شرکتها و ادامه حیات آن شمارا همراهی و یاری دهند. ثبت شرکت هما یکی از موسسه های حقوقی فعال در زمینه های فوق الذکر است که مدیر و کارکنانش کوشیده اند که خدماتی ارزنده و مناسب نیاز و خواسته مدیر های شرکت های ارباب رجوع ارایه دهد. برای استفاده از مشاوره های نا محدود در این مجموعه می توانید در کمترین زمان ممکن و به صرفه ترین هزینه امور حقوقی و شرکتی خویش را توسط وکلای پایه یک ما به نتیجه مدنظر برسانید.

ثبت شرکت

شرکت از نظر لغوی به معنای شریک شدن در کاری می باشد وفرهنگنامه دهخدا امروزه اداره ثبت شرکتها تحت نظارت سازمان ثبت شرکتها تحت نظارت سازمان ثبت اسناد کشور این امر مهم را برعهده گرفته و تمامی مراحل ثبت شرکت به صورت اینترنتی درآمده است و فقط از طریقی سامانه اینترنتی ثبت شرکت ها مجاز می باشد. لدا تقاضا کنندگان باید کلیه مدارک و تقاضا نامه ی ثبتی خود را یا از طریق این سامانه و یا از طریق موسسات ثبتی نظیر نخستین ثبت به اداره ثبت شرکتها تسلیم کنند. مدارک و تقاضانامه ها توسط کارشناسان اداره ی ثبت با دقت بررسی شده و از طی مراحل اداری مختلف چنان چه از نظر قانون مشکلی نداشته باشند تایید شده پس از آن شرکت به صورت رسمی به ثبت می رسد .

برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را به طور رسمی به دیگران معرفی کنید و از پشتوانه قانونی معتبری برخوردار باشید تا هم دیگران بتوانند به شما اعتماد کنند وهم شما نگران خدماتی که ارائه می دهید باشید.

ثبت شرکت راهی است که می توان از طریق آن تا درصد زیادی به خواسته های فوق رسید.البته ثبت شرکت دارای سابقه طولانی در ایران است .

 

ثبت هما آماده هرگونه ثبت شرکت ، ثبت ثبت شرکت کشاورزی می باشد . همچنین همراه با ثبت شرکت ، سایر خدمات زیر نیز ارائه می گردد.

1 . ثبت شرکت سهامی خاص

2. ثبت شرکت سهامی عام

3. ثبت شرکت مسئولیت محدود

4. ثبت شرکت موسسه

5.ثبت شرکت تعاونی

6. ثبت شرکت دانش بنیان

7. ثبت برند و علایم تجاری

8. ثبت اختراع

9. ثبت طرح صنعتی

10. ثبت ایده

11. ثبت آگهی تغییرات

12. استعلام ثبت شرکت ها

13. اخذ جواز

14. اخذ کارت بازرگانی

15. پلمپ دفاتر

مزایای ثبت شرکت

 در صورت ثبت شرکت، هر زمان که سهامداری قصد خروج داشته باشد باید طبق ضوابط و دستورالعمل های خاصی و همچنین با موافقت سایر سهامداران خارج شود.

اما در مدل سنتی و کسب و کار شخصی، شرکا در هر زمان می توانند بدون گذراندن مراحل حقوقی سهم خود را خارج کنند

برای در صورتی که به دلیل شرایط بازار ، فرد دچار ورشکستگی شود، اموال شرکت توقیف می شود

اما در کسب و کار شخصی نه تنها اموال و دارایی های شخصی ضبط می شوند، ممکن است فرد نیز بازداشت شود

هزینه ثبت شرکت

برای انواع ثبت شرکت ، قیمت های مختلفی نیز وجود دارد.                                                                                    

همچنین در صورت ثبت به نام شخصیت حقوقی یا حقیقی، تعرفه های متفاوتی ارائه خواهد شد.                                                 

میزان سرمایه برای ثبت شرکت نیز باعث می شود تا هزینه ها تغییر کند.     

      ثبت شرکت توسط ثبت هما انجام می پذیرد . ثبت شرکت برای افرادی که صاحب کسب و کار هستند امری ضروری به حساب می آید . ثبت شرکت کشاورزی در تهران در هر زمان می تواند باعث ارتقای کسب و کار و پیشرفت شغلی شود . این کار موجب می شود تا فرد دارای شخصیت حقوقی برای انجام معامله و داد و ستد شود. برای ثبت شرکت با ما تماس بگیرید. .

شماره تماس شرکت:

44979434-021 و 44978760-021 و 44979414-021

شماره همراه شرکت:   09128963121         

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

  •  
    تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - بالاتر از برج نگین رضا - ساختمان 15- پلاک 45 - واحد8
  •  
    02144979434
  •  
    09128963121
  •  

امروز 6 | دیروز 8 | هفته 61 | ماه 224 | کل 68335

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?