تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
02144263437
09128963121

 

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه ثبت هما را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد.

شناسه ملی ثبت هما : 14005301049

شماره ثبت موسسه هما : 2905

ثبت شرکت در صادقیه

چرا با وجود سامانه ای شدن تمامی مراحل ثبت این کار را به موسسات بسپاریم؟یا بهتر نیست بگوییم چرا با سامانه ای شدن تمام مراحل هنوز موسسات ثبتی و پابرجا هستند؟به این دلیل که هنوز هستند کسانی که این مسائل تخصصی و حقوقی را به دست موسسات ثبتی حقوقی می سپارند.

پس هنوز کسانی هستند که کار را دست کاردان بسپارند!

همه ما می دانیم که در عصر حاضر تمامی مراحا ثبت شرکت های مختلف،علائم تجاری،دفاتر و .. به صورت سامانه ای و اینترنتی انجام می شود.پس متقاضی تمامی این مراحل را می تواند به تنهایی انجام دهد اما ما موکل را به مراجعه به موسسات ثبتی و حقوقی و داشتن وکیل دعوت می کنیم.

ثبت شرکت یک امر کاملا تخصصی می باشد چون دارای مراحل اداری زیاد برای ثبت می باشد که برای به ثبت رسیدن کامل و بی عیب و نقص باید فردی کاردان و متخصص این کار را انجام دهد چون برای انجام تمامی این مراحل باید آشنایی لازم را با آنها داشت.افراد عادی که با این مراحل هیچ آشنایی و هیچ تخصصی در این رابطه ندارند برای ثبت شرکت نمی توانند کار را در تمامی مراحل پیش ببرند و حتما به مشکل می خورند و جدای به هدر رفتن هزینه وقتشان هم تلف می شودبه همین پیشنهاد می شود این کار را به دست وکلای کاردان و مجرب سپرده شود.

مراحلی که مقدمه ی ثبت یک شرکت هستند و باید حتما به درستی تنظیم شوند شامل :

-موضوع شرکت باید به درستی تنظیم شود

-برای افراد تشکیل دهنده شرکت باید سمت های مشخصی تعیین شود که یکسری قوانین خاص خود را دارد

-مدت انتخاب اعضای هیات مدیره باید تعیین شود

-سرمایه شرکت به سهم الشرکه باید به درستی تقسیم شود

- سود شرکت باید به درستی محاسبه و تقسیم شود

-سال مالی صحیح باید برای شرکت مشخص شود وگرنه به مشکلات و جریمه های مالیاتی برمیخورند

-و تهیه و تنظیم تمامی این مدارک با کمترین خطا

تمامی این مراحل شاید در ظاهر و با نگاه کلی مسائل واضحی باشند و ترتیب دیدن تمامی آنها راحت! اما اینطور نیست! تمامی این مراحل دارای نکات بسیار ریز و تخصصی هستند که فقط یک وکیل حقوقی متخصص و مجرب قادر به انجام آنها می باشد که پس از طی کردن این مراحل با کمترین خطا و به هدر ندادن زمان و هزینه ادامه انجام آن را یه دست کارشناس می سپارد.

چرا انجام این مراحل به اندازه زیادی حائز اهمیت است؟ زیرا این مراحل پایه و اساس یک شرکت را در ابتدای ثبت تشکیل می دهد که آینده شرکت را تعیین می کنند. ممکن است اگر اشتباه انجام شوند در ابتدا به چشم نیاید اما با آغاز فعالیت شرکت تک تک اشتباهات خود را نشان داده و ایجاد مشکل میکند.پس بهتر است با اندکی هزینه از این پیشامدها و اتلاف زمان و هزینه جلوگیری شود.

با چه نکاتی مردم عام آشنا نیستند و این نکات در تخصص وکلا می باشد ؟

1-تحریر موضوع شرکت یا توجه به موضوع فعالیت شرکت : موضوع شرکت باید به درستی تحریر شود درغیر این صورت رد می شود.

2-تعیین سرمایه شرکت : برای ثبت هر شرکت متناسب با نوع آن باید سرمایه اش تعیین شود وگرنه یه مشکل برمیخورد

3-تقسیم سرمایه شرکت : سرمایه تعیین شده بای ثبت شرکت برای یکسری از شرکت ها واریزی به جایی دارد برای یکسری ندارد و همچنین این سرمایه باید بین اعضا به درستی تقسیم شود تا در آینده شرکت به مشکل نخورد و سهم الشرکه پس به درستی تقسیم شود

4-انتخاب درست اسم برای شرکت : انتخاب اسم براس شرکت قوانین بسیار زیاد و ریزی دارد که اگر رعایت نشود باعث رد شده مدام اسم های انتخابی می شود

5-امضای اعضا و سهامداران شرکت در قسمت های صحیح مدارک که بسیار حائز اهمیت است

6-طراحی موضوع : موضوعات به دو دسته مجوزی و غیرمجوزی تقسیم می شوند که باید با آنها آشنا شد

7- آشنایی وکلا با اصطلاحات تخصصی و حقوقی شرکت ها

8- آشنایی با اخطارهای کارشناسی و رفع آن ها در زمان مناسب

که آشنا نبودن با تمامی این نکات یا باعث رد شدن در تک تک مراحل می شود و یا مشکلی پیش نمی آید شرکت به ثبت میرسد و بعد از شروع فعالیت شرکت مشکلات خودنمایی می کنند که در آینده شرکت تاثیرات و عواقب بدی خواهد داشت و در هر دو صورت اتلاف زمان و هزینه زیادی را دارا می باشد.

موسسن ثبتی و حقوقی در بین اعضای هیئت مدیره خود حداقل یک کارشناس حقوق یا وکیل را دارند که موسسات معتبر حتما دارای وکیل رسمی دادگستری هستند چون تمامی امضاها و مدارک و تمامی امور باید توسط وکیل رسمی دادگستری انجام شود.

موسسه بین الملل تدبیراندیشان ژیهات :

موسسه بین الملل تدبیر اندیشان ژیهات به شماره ثبت 33848 یکی از موسسات ثبتی در تهران می باشد و در همه موارد قانونی ثبت شرکت به عنوان یکی از بهترین موسسات فعالیت داشته و دارای وکلای معتبر و با تجربه و متخصص در زمینه ثبت شرکت بوده و در کوتاه ترین زمان توانایی ثبت شرکت را دارا می باشد.

پس از عقد قرار داد و تکمیل مدارک مورد نیاز ثبت شرکت : کپی مئارک شناسایی اعضا به همراه گوهی عدم سوء پیشینه 48ساعت تا تنظیم مدارک و انتخاب اسم زمان برده و بعد از این مرحله یکسری از اوراق باید توسط اعضای تشکیل دهنده شرکت امضا شود.مراحل ثبتی 15تا20روز کاری زمان برده و در آخر مدارک به مهر اداره ثبت درآمده و شماره ثبت و شناسه ملی برای شرکت صادر می شود.

لازم به ذکر است مه پس از طی تمامی این مراحل شرکت باید در روزنامه رسمی که یکی از سازمان های وابسته به قوه قضائیه می باشد و تنها سند و روزنامه رسمی میباشد به ثبت برسد.که تمامی این ها در قرار داد ذکر شده است.

موسسه ثبتی و حقوقی هما خدمات ذیل را رائه می دهد:

ثبت شرکت

اخذ جواز تاسیس صنایع

ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت در کرج

دفاتر پلمپ

اخذ کارت بازرگانی حقیقی و حقوقی

خدمات حقوقی

انجام کلیه امور مالیاتی (تشکیل پرونده مالیاتی و کداقتصادی)

ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع

تغییرات درشرکت(تنظیم و ثبت صورتجلسات)

ثبت سامانه ای شرکت

تنظیم قراردادهای کاری و همکاری شرکت ها و موسسات غیرتجاری

در کمترین زمان ممکن و مقرون به صرفه ترین هزینه امور ثبتی خود را به مجموعه معتبر حقوقی و ثبتی هما بسپارید.10سال سابقه مستمر در زمینه ثبتی و حقوقی آماده ارائه خدمات می باشد.با شماره های ذیل تماس بگیرید.

09129401481-09128693121-02144263437

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

  •  
    تهران - صادقیه - اشرفی اصفهانی - ابتدای خیابان جلال پلاک 449 طبقه 3 واحد6
  •  
    02144263437
  •  
    09128963121
  •  

امروز 1 | دیروز 14 | هفته 30 | ماه 49 | کل 88941

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما ثبت هما

بالا
پایین
?