هزینه ثبت برند درکرج

29در دنیای امروز رشد اقتصادی و تجارت حرف اول را می‌زند و در این میان برند همان چیزی است که به کسب و کار و تجارت شما شخصیت و ابهت می بخشد، اگر پیگیر مراحل ثبت برند در کرج و حومه‌ی آن هستید باید اعلام کنیم که شرکت ثبت هما با ارایه‌ی تسهیلات ویژه می‌تواند به شما در انجام این مهم یاری نماید.

نخست برای ثبت برند در کرج باید بدانید که مدت اعتبار ثبت علامت ده سال از تاريخ تسليم اظهارنامه ثبت آن مي‌باشد. که البته اين مدت زمان با درخواست مالك برند براي دوره‌هاي متوالي ده ساله با پرداخت هزينه مقرر، قابل تمديد بوده و يك مهلت ارفاقي شش ماهه كه از پايان دوره شروع مي‌شود،  براي پرداخت هزينه تمديد، با پرداخت جريمه تأخير، درنظر گرفته مي‌شود

مدارک لازم برای ثبت برند در کرج

 • شما باید اظهارنامه علامت را که تنها از طریق فایل الکترونیکی امکان پذیر است را تسلیم کنید. همچنین متقاضیان ثبت علامت می توانند از طریق این آدرس http://ip.ssaa.ir/BSigns/Steps.aspx  اظهار نامه خود را تسلیم اداره علامت نمایند.
 • مدارك مثبت هويت متقاضي ثبت برند

الف) اشخاص حقیقی: کپی شناسنامه و کپی کارت ملی

ب) اشخاص حقوقی: آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء

 • مدارك نماينده قانونی: درصورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی (وکیل، دارنده یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و …) به عمل آید مدارک آن ضمیمه گردد.
 •  ۱۰نمونه گرافیکی یا کپی یا تصویر از علامت درخواستی برای ثبت برند حداکثر درابعاد ۱۰×۱۰ سانتی متر
 • به این نکته توجه کنید که درصورت سه بعدی بودن بودن علامت برند، ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دوبعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و درمجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.
 • ارائه مدارک لازم دال بر فعالیت در رشته مربوط به عنوان مثال:

پروانه بهره برداری سازمان صنعت ،معدن و تجارت تهران یا هر استان دیگر

پروانه ساخت صادره از سازمان غذا و دارو و یا دانشگاه علوم پزشکی تهران یا ایران و …..

جواز کسب از اتحادیه های مربوط به اصناف

 • استفاده از حق تقدم برای ثبت برند: درصورتی که متقاضی یا متقاضیان ثبت برند  بخواهند به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج ازکشوراز مزایای حق تقدم که می‌تواندحداکثر۶ماه باشد،  استفاده کنند. باید مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف ۱۵روز از آن تاریخ تسلیم کنند.
 • نسخه ای ازضوابط و شرایط استفاده ازعلامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار
 • رسيد مربوط به پرداخت هزينه های قانونی:

هزینه‌ی ثبت برند در کرج

شما در طی مراحل ثبت برند هزینه‌های قانونی آن را نیز پرداخت کنید و رسید مربوط به آن را نیز همراه با سایر مدارک تحویل دهید که شامل دو هزینه می باشد

۱) هزینه اظهارنامه اشخاص حقیقی حدودا معادل مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ریال و همچنین برای اشخاص حقوقی حدودا  معادل۴۰۰٫۰۰۰ریال «جدول پیوست۳»

۲) همچنین متقاضیان ثبت برند جهانی (مادرید) باید معادل ارزی کلیه هزینه ها و تعرفه ای ثبتی علامت بر مبنای فرانک سوئیس است را باید به شماره حساب ارزی ۲۱۰۳۳۱۰۰۰۰۰۴۲۱۰۳۳ نزد بانک ملی- شعبه برج آرمیتا به نام خدمات ثبتی اداره کل مالکیت صنعتی واریز کند.و حتما قبل از واریز مبلغ با مشاوران ما در موسسه حقوقی هما تماس گرفته و از راهنمایی تیم حرفه ای ما بهره مند شوید.

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

  No Related Post

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>